30 жовт. 2015

Ярмарка у школі

Традиційним у навчальному закладі став осінній ярмарок, який провели 30.10.2015 р.. Такий захід згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість.
14 жовт. 2015

Зарваниця

Сто стежок веде до Зарваниці, І віки стежин цих не зітруть. Люди йдуть до Матері-Цариці, До криниці вільні люди йдуть

Відтепер і наша школа є учасником Програми Healthy Schools.  Ми  беремо участь в розіграші конструктора "IO Blocks Guidecraft" від AFK-DISTRIBUTION.
 #HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Городниця Гусятинського  району

Інформація

про оголошення проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Городниця Гусятинського району

Правові підстави проведення конкурсу: пункт 2 ст. 26 розділу ХІІ Закону України «Про освіту»  від  05.09.2017 р. №2145-VІІІ, закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999р. №28, «Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» Міністерства освіти і науки України від 28.03.21018р. №291.
Найменування закладу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Городниця.
Юридичне та фактичне місце знаходження закладу: 48237, Тернопільська область, село Городниця,  вул. Центральна, 265 -А.
Основні напрями його діяльності.
Згідно Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної  середньої освіти  Гусятинського району, затвердженого наказом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської РДА 02.01.2019 року №01-од.
Дата початку прийому документів для участі у конкурсі: 17.07.2019р.
Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 05.08.2019р.

до 17.00 год.