26 квіт. 2016

лінійка

Чорнобиль
2 бер. 2016

Конференція "Іван Пулюй - видатний фізик, електротехнік, письменник"

09.02.2016 р. з учнями старших класів, вчителем фізики Сталеною Л.Д. була проведена конференція на тему: "Іван Пулюй - видатний фізик, електротехнік, письменник"
30 груд. 2015

Новий рік у школі.

Ось і в нашій школі відбулися новорічні святкування.

Свято Миколая

Сьогодні у школі - Свято Миколая!

Благодійна акція

Учні нашої школи взяли активну участь у соціально-благодійній програмі "Дарувати тепло - легко! "
17 груд. 2015

Всеукраїнський урок на тему "Права людини"

10.12.2015 р в рамках проведення тижня правових знань вчителем Вецал М.В. був проведений урок на тему: "Права людини"
10 груд. 2015

Вечорниці

Учні 11 класу разом з класним керівником Вецал М.В. святкували українські вечорниці!
3 груд. 2015

Зимовий букет

Сьогодні у нашій школі відбулася виставка-конкурс учнівських робіт «Замість ялинки - зимовий букет». Різноманітність та креативність вражали своєю масштабністю. Кожен клас запропонував власну невеличку новорічну казку... Учасники створили власні версії новорічного букета чи композиції, які б могли стати альтернативою живій ялинці.
24 лист. 2015

Виставка дитячих робіт

Сьогодні у школі відбулася виставка дитячих виробів "Природа і фантазія"
9 лист. 2015

Конкурс "Бобер"

Учні нашої школи - учасники конкурсу "Бобер"

Відтепер і наша школа є учасником Програми Healthy Schools.  Ми  беремо участь в розіграші конструктора "IO Blocks Guidecraft" від AFK-DISTRIBUTION.
 #HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Городниця Гусятинського  району

Інформація

про оголошення проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Городниця Гусятинського району

Правові підстави проведення конкурсу: пункт 2 ст. 26 розділу ХІІ Закону України «Про освіту»  від  05.09.2017 р. №2145-VІІІ, закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999р. №28, «Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» Міністерства освіти і науки України від 28.03.21018р. №291.
Найменування закладу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Городниця.
Юридичне та фактичне місце знаходження закладу: 48237, Тернопільська область, село Городниця,  вул. Центральна, 265 -А.
Основні напрями його діяльності.
Згідно Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної  середньої освіти  Гусятинського району, затвердженого наказом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської РДА 02.01.2019 року №01-од.
Дата початку прийому документів для участі у конкурсі: 17.07.2019р.
Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 05.08.2019р.

до 17.00 год.