1 жовт. 2019

Healthy Schools.

Ми є учасником Програми Healthy Schools.
30 лист. 2017

Батьківські збори

Сьогодні у наій школі відбулися загальношкільні батьківські збори, під час яких повелася конструктивна розмова між батьками та адміністрацією школи.
30 лист. 2017

Відкритий урок з географії у 6 класі.

Сьогодні вчитель географії Костишин Оксана Петрівна провела відкритий урок у 6 класі на тему: "Вулканізм і вулкани, гейзери. Сейсмічні пояси Землі"
28 лист. 2017

Фінансова звітність

Відповідно до нового Закону "Про освіту" оприлюднюємо фінансову звітніть за 2017 рік.
15 бер. 2017

Вручення сертифікатів

Сьогодні у нашій школі урочисто вручили сертифікати, дипломи, грамоти та подарунки учасникам конкурсів Олімпіс та Геліантус.
7 лют. 2017

День Безпечного інтернету

Сьогодні у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною : об ’ єднаймося для кращого Інтернету» .
9 лист. 2016

Радіодиктант

Педагогічний та учнівський колективи нашої школи - учасники радіодиктанту.
13 черв. 2016

Літній англомовний табір

9 червня відбулося урочисте закриття літнього англомовного табору "Веселка", де учні вдосконалили свої знання з англійської мови, весело та цікаво провели час.
20 трав. 2016

Свято Прощавай, Букварику.

Сьогодні відбулося традиційне святкування для першокласників, присвячене вшануванню першої книжки школярів.
28 квіт. 2016

Великодня виставка

Сьогодні у нашій школі відбулася виставка великодніх виробів.

Відтепер і наша школа є учасником Програми Healthy Schools.  Ми  беремо участь в розіграші конструктора "IO Blocks Guidecraft" від AFK-DISTRIBUTION.
 #HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Городниця Гусятинського  району

Інформація

про оголошення проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Городниця Гусятинського району

Правові підстави проведення конкурсу: пункт 2 ст. 26 розділу ХІІ Закону України «Про освіту»  від  05.09.2017 р. №2145-VІІІ, закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.1999р. №28, «Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» Міністерства освіти і науки України від 28.03.21018р. №291.
Найменування закладу: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Городниця.
Юридичне та фактичне місце знаходження закладу: 48237, Тернопільська область, село Городниця,  вул. Центральна, 265 -А.
Основні напрями його діяльності.
Згідно Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної  середньої освіти  Гусятинського району, затвердженого наказом відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської РДА 02.01.2019 року №01-од.
Дата початку прийому документів для участі у конкурсі: 17.07.2019р.
Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: 05.08.2019р.

до 17.00 год.