Виховна робота

Сьогодні наші школярі мали можливість переглянути інсценізацію легендарної повісті «Ніч перед Різдвом» Миколи Васильовича Гоголя у виконанні учнів 6 класу під керівництвом Голич К. М.. Це дійство прикувало до себе всі погляди. Гра юних акторів створила легку атмосферу казки. Яскраві образи викликали щирі емоції у глядачів. Насамкінець вправні господиньки пригостили всіх охочих солодкими смаколиками.

Сьогодні  в нашу школу завітала  Коляда. Всі  учні показали своє вміння вправно підтримувати таку чудову стародавню традицію.  Щиро та атмосферно колядували маленькі і великі школярі, лунали привітання із Водохрещам та теплі побажання.

Хай за вікном хуртеча злиться,
А нам співати і радіти.
Горить ялинка у світлиці –
З Різдвом Христовим, любі діти!

Дніпро обняв дзвінкі Карпати,
А в хаті вже кутя і сіно.
Дозвольте заколядувати:
- З Різдвом Христовим, Україно!
Й. Стуцюк

Новорічні святкування відбулись у ЗОШ І – ІІІ ступенів села Городниця Гусятинського району. Барвисті костюми та веселі жарти створили атмосферу казкового карнавалу. Струнка ялиночка зібрала навколо себе всіх маленьких і великих школяриків. Саме такі моменти пробуджують у душах дорослих людей тих маленьких дітей, які, наперекір всьому, вірять в диво, в казку, в добро, яке обов’язково переможе зло, вірять в те, що у наступному році трапиться щось неймовірне, хороше і неповторне.
Ще мить і рік відійде в небуття,
Він стане тим, що вже не повернути.
Ще мить і перегорнеться життя
Прочинить двері зоряне майбутнє.
Ще трішки і настане та пора
Коли колядка завітає в хату.
І галаслива добра дітвора
Усім навколо стане щедрувати.
Гарасимович О. М.

21 грудня у нашій школі розпочалась виставка дитячих робіт, які були виготовлені на уроках трудового навчання під керівництвом Кравець Г. І.. Роботи виконані у техніках: «Аплікація», « Вишивка хрестиком, качалочками», «В’язання спицями», «Ізонитка», «Виготовлення штучних квітів». Яскрава дитяча фантазія знайшла втілення у кожному виробі. Багате різноманіття не залишило нікого байдужим.
Природа творить дивні чудеса,
Натхненням служать сніжні візерунки.
І в нас у школі виставка-краса:
Дитячі вироби, плетіння і малюнки
Гарасимович О. М.

20 грудня учні 5 класу ЗОШ І- ІІІ села Городниця разом із вчителем історії Вецал М. В. відвідали Гусятинський краєзнавчий музей. Під захопливі розповіді екскурсовода Москалик Л. Г. діти з цікавістю розглядали старовинні експонати, давні речі вжитку та витвори мистецтва. Незабутні враження залишились у кожного школяра.

19 грудня Святий Миколай завітав у нашу школу. Радісно і привітно зустріли його і дорослі і малі. Першачки вітали віршами й піснями. Всюди панувала тепла атмосфера добра і щастя. Кожен дорослий згадав своє дитинство і  трепетне передчуття свята.

12 грудня  відбулось веселе святкування Андріївських вечорниць. Неймовірна атмосфера охопила присутніх. На мить, здалося, що всі опинились у сільській, затишно прибраній, хаті в гостях у вмілої господині. Петришин О. І. і Майданюк М. О. разом із своїми учнями показати весь прекрасний світ нашої давньої української традиції.

11 грудня в школі відбувся виховний захід приурочений до 140-річчя від дня народження Степана Рудницького. Завдяки старанням вчителя географії Костишин О. П. та учнів 8 і 9 класів глядачі ознайомились із життєвим шляхом діяча, пройшлись стежками досягнень та втрат, збагатили свою духовну скарбничку ще одним гідним Іменем.

В нашій школі з 4 по 8 грудня проходив Всеукраїнський тиждень права. За цей  було проведено низку виховних заходів спрямованих на підвищення правової обізнаності школярів. Дуже тішить те, що сучасні учні не бояться доводити своє право, вони сміливі і наполегливі, вміло дискутують та приймають правильну позицію.
Я маю право на життя, на мрію і на власну думку.
На мирне небо, власний шлях, на щастя вищого ґатунку.
Я маю право на любов, на піклування тата й мами.
Я МАЮ ПРАВО БЕРЕГТИ бо світ від цього кращим стане.